Bitwa.ARMAGEDDON

Fragment –
Podwyższając poziom swojej świadomości rozwijamy nasze ciała z gęstej rzeczywistości w kierunku subtelnej rzeczywistości .Zmieniamy więc rodzaj materiału podczas gdy nasze atomy ,molekuły i energie przyśpieszają cały system DNA zmienia się zupełnie i w chodzi na wyższą oktawę i wyższe wibracje . W skutek tego objawia się zupełnie nowy aspekt DNA .
W momencie kiedy przejdziemy przez pas fotonów ,nie będzie już więcej ciemności .Jest już tylko światło .Wszystkie ważne części ciała staną się eteryczne – w przeciwieństwie do trójwymiarowego zagęszczenia. Rzeczywistością będzie akceptacja ,że czas nie istnieje . W skutek tego zmieni się cały system DNA i wszystko co w chodzi w ,,bycie człowiekiem ‘’ . Będziemy żyć w naszych ciałach świetlistych .Staniemy się prawdziwym światłem – w przeciwieństwie do ciemności i trójwymiarowości . Każda zmiana odkryta w ludzkim DNA przez naukę lub biologię ,wydarza się poprzez napływ nowej świadomości i nowego światła .Wielu spośród nas jest światłem ,choć posiadają trójwymiarowe ciało w celu wypełnienia swoich zadań. Wielu ludzi jest już w czwartym wymiarze .Jedni mają tego świadomość a inni nie .Zmieniamy obie rzeczy – DNA i RNA oraz wiele innych . Wielu obecnie się wznosi .Oni zmieniają swój system czakr . Istnieje w nas siedem głównych czakr . Otwieramy w sobie nowe systemy czakr . Będziemy to mogli obserwować przez następne 10 lat .Będziemy mogli aktywować jeszcze więcej ,a duplikacja DNA i RNA nie będzie już następowała według starych zasad . Są dzieci , które schodząc na świat będą już świadome .
W czasie panowania epoki ciemności ,epoce oddzielenia od zródła ,cała przekazana wiedza i wyjawienie się zapadły . Każda religijna instancja jest sektą . Jest oderwana od własnej ,wewnętrznej i boskiej prawdy życia .Religia jest czymś ,co w przenajświętrzej Świątyni Boga – w człowieku i we wnętrzu jego serca – wydarza się w komunikacji z jego najgłębszym Wyższym Ja .Przez całą epokę ciemności udało się niezliczonym ,upadłym słonecznym kosmologiom stworzyć na naszej Ziemi dogmatyczne światopoglądy . Są one obecnie naszymi religiami . Odzwierciedla to punkt krytyczny oddzielenia nas od siebie samych. Przekazy i kanały ,różni prorocy , media otrzymywali swoje przesłania tylko z oddzielonego wymiaru stworzonego przez Boga . Najczęściej czyste przekazy zostały wymieszane z informacjami świata astralnego i jego własnego ego .Istnieje tyle prawd i religii jest wiele światów i nieb biegunowości oraz stopni rozwoju w Kosmosie oraz jego różnych wymiarach. Każda społeczna struktura służąca władzy lobbystów ,zamiast służyć człowiekowi jest oddzielona od jedności i albo się zreformuje ,albo ostatecznie zapadnie sama w sobie .Każda wiedza bez Miłości jest ODZIELENIEM od istnienia . Podczas gdy wygasa stary program epoki ciemności ,razem ze starymi upadłymi Pracownikami Świata ,Iluminatami a ich plany światowej dyktatury i zawładnięcia całym światem za pomocą kapitału rozpadają się dzięki zmianom zachodzącym na Ziemi, inkarnowali się już nowi Pracownicy Światła z Galaktycznej Konfederacji ,aby w prowadzić ludzkość w nową epokę- w ZŁOTY WIEK .I tak oto Kosmiczni Bracia chcą nas wprowadzić po wielkiej Transformacji ludzkości – już jako kosmicznych obywateli – wprowadzić do Galaktycznej Konfederacji Wolnych Planet .
Zarówno ,,ciemna ‘’jak i ,,jasna’’ siła służą tylko jednemu panu – Stwórcy wszelkiego istnienia – z odległym celem stworzenia człowieka doskonałego .Ostatecznym celem ludzkiej reinkarnacji jest stworzenie człowieka , który przerobił wszelkie możliwe do wyobrażenia pozytywne i negatywne doświadczenia , a poprzez to po drugiej stronie oceniania rozwinie się jako ucieleśnione odzwierciedlenie Boga . Człowiek ,który stał się Bogiem poprzez poznanie i przeżycie całej gamy kosmicznego fortepianu – od najniższych po najwyższe tony (wibracje ) . Gdyż Bóg nie ocenia . Oświetla on wszystkie swoje Stworzenia jak słońce oświetla kwiaty i chwasty .

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s