Zasady Ścieżki Mocy

Zasady Ścieżki Mocy:
1. W każdej chwili swojego życia tworzysz swoją rzeczywistość, za której jakość sam jesteś odpowiedzialny.
2. Rzeczywistość tworzysz, oddziałując poprzez swoje myśli i związane z nimi emocje na Pole Nieskończonych Możliwości. PNM to niezwykle inteligentna, energetyczna struktura, która morzem swojej energii otacza każdą, nawet najmniejszą drobinę materii i dostosowuje stan tejże materii do jakości stanu Twoich myśli i związanych z nimi emocji.
3. A zatem w każdej chwili swojego życia tworzysz siebie samego na nowo. A więc faktycznie określ siebie na nowo.
4. Aby tworzyć z Mocą, każdą chwilę swojego życia wypełniaj poczuciem Mocy, każdą wykonywaną czynność wykonuj z poczuciem Mocy.
5. Moc masz w sobie – dotrzyj do niej, zidentyfikuj i wprowadź na stałe w każdą chwilę swojego życia.
6. Tworząc przy pomocy Mocy, z nikim nie musisz rywalizować i walczyć. Mentalność rywalizacji znacznie ogranicza Twoje twórcze możliwości, jakie pozyskujesz współpracując z Polem Nieskończonych Możliwości. PNM posiada znacznie więcej i znacznie lepszych ofert dla ciebie, niż te, które otrzymałbyś, rywalizując z innymi.
7. Nie obawiaj się nowych wyzwań – działając z Mocą pozyskasz niezbędne do ich realizacji umiejętności i bez cienia wątpliwości świetnie sobie z nimi poradzisz. Pamiętaj, że i Ty się rozwijasz, i cały Wszechświat się rozwija.
8. Tworząc nowe wartości, bądź cierpliwy i nieugięty w swojej wierze w posiadaną Moc sprawczą. Nie zapominaj, że tworzenie na planecie Ziemia obarczone jest dużą inercją i aby uzyskać pożądany wynik, musisz przez pewien czas wysyłać jednoznaczne dla Pola Nieskończonych Możliwości sygnały.
9. Stanem potwierdzającym uzyskanie pożądanego wyniku jest wdzięczność za jego zaistnienie. Bądź wdzięczny, zanim jeszcze otrzymasz – tego typu odczucia znacznie przyspieszają cały proces tworzenia. Wiedz, że poprzez podtrzymywanie uczucia wdzięczności, nawiązujesz efektywną współpracę z Polem Nieskończonych Możliwości.
10. Ciesz się życiem i traktuj je, jak zabawę, jak grę, w której poprzez kolejne działania uzyskujesz coraz to lepsze wyniki. Niech Moc będzie z Tobą.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s