HOLOGRAM OSZUSTWA

Żyjemy w hologramie oszustwa funkcjonującym w obrębie zaprogramowanej egzystencji.

Jako ludzkość jesteśmy powiązani, osadzeni w systemie umysłowym – nieświadomym, niektórzy nazywają to „umysł genetyczny, wszechświatowym”, który tworzy łącze pomiędzy indywidualnym człowiekiem, a całym gatunkiem, umysł ten jest repozytorium wszystkich informacji od początku istnienia ziemi, od wszystkich cywilizacje jakie istniały do teraz, poprzez który dzielimy się swoimi doświadczeniami; a również poprzez ten umysł jesteśmy programowani za pomocą mediów, kultury, religii, polityki oraz struktury ekonomicznej.

Każdy indywidualnie posiada też umysł (1), który już na starcie „istnienia człowieka” jest oprogramowany i przytłumiany przez implanty funkcyjne zainstalowane w różnych częściach ciała, które umożliwiają: kontrolę ciała, monitorowanie, programowanie w czasie.

Implanty funkcyjne miały też za zadanie uczenia: umiejętności przetrwania, jak się pożywić, jak polować, jak się myć, a nawet jak poruszać swoim ciałem, ale głównym ich zadaniem jest zamknięcie w systemie umysłowym, który redukuje zdolność do wyrażania naszej prawdziwej natury, a zamiast tego stymuluje nas do wyrażania programów osadzonych/zaimplementowanych w Systemie Umysłu Ludzkiego.

…system podobny do działania programów w komputerze…kiedy pojawia się „temat”, odpalają się samoczynnie…..

Implanty podpięte do umysłu ludzkiego:

-pieniądze i Władza (2)
Pieniądze są „Bogiem” Elity, a ich banki są instytucjami religijnymi, w których mogą czcić swojego Boga. Tworzą grupę kontrolerów, dysponują władzą, manipulują ludzką rodziną tak, aby służyła ich działaniom.

-Międzywymiarowa Struktura Wszechświata (3)
Jako zindywidualizowane, międzywymiarowe istoty, zostaliśmy uwiedzeni do wejścia w ciało ludzkie…wcielenie się było wielkim eksperymentem w zakresie ludzkiej inżynierii… jedynym sposobem na zniewolenie istot nieskończoności…Atlantydów… było zamknięcie ich w systemie umysłowym, który zredukowałby ich zdolność do wyrażania ich prawdziwej natury, a zamiast tego stymulowałby do wyrażania programów osadzonych w Umyśle Ludzkim.

-religie/Duchowość i jego programy: (4) lęk przed śmiercą, lęk oddzielenia, lęk nieistnienia; konstrukt zbawiciel/mistrz

Różne religie i ścieżki duchowe powodują, że ludzie są łatwiej kontrolowani, a tym samym wprowadza to oddzielenie, burzy jedność i całość, z resztą tak jak to robią różne języki.

-Implant stresu przed śmiercią sieci destrukcji (5)
Jest to struktura eteryczna, której zadaniem jest gromadzenie, wchłanianie i rozprowadzanie lęku, niepokoju, stresu i zaniepokojenia…lęk przed przyszłością pełni w tym module rolę dominującą…przykuwa kajdanami do świata materialnego

-polaryzacja/dualizm, polaryzacja jest tym co aktywuje i zasila umysł ludzki(6)

Polaryzacja/dualność jest „pokarmem” umysłu ludzkiego, ponieważ w obliczu polaryzacji/dualności istota wcielona zatraca się w oddzieleniu, co jest główną pożywką Umysłu Ludzkiego, zamierzonym przez jego projektantów.

-zmanipulowany system genetyczny (7)
by istota w czasie swojej ewolucji/postępu samoświadomościci nie osiągnęła stanu samourzeczywistnienia czy też stanu świadomości „Suwerennej Całości”-suwereno-integralności poprzez modyfikowanie/aktywację anteny DNA.

Stan satori, nirvana, świadomość kosmiczna, oświecenie, oraz wniebowzięcie – wciąż pozostające w granicach domeny Systemu Umysłu Ludzkiego, czyli są pod kontrolą programów i programistów.

-implant poszukiwanie Boga w kontekście całości, jedności, zjednoczenia i równości.(8)

który aktywuje u jednostki autentyczne poszukiwanie Boga w kontekście całości, jedności, zjednoczenia i równości. Niektórzy ludzie podejmują się poszukiwania Boga, ponieważ czują się zobowiązani to robić, po to aby zaspokajać oczekiwania swoich rodziców, współmałżonka, lub swojego własnego poczucia winy.

-System aktywności Pośmiertnej czyli karma i reinkarnacja (9)
po śmierci jej ciała fizycznego istota witana jest przez przewodników „po drugiej stronie”, gdzie przegląda swoje doświadczenia życiowe, konfrontując siebie z owymi obszarami niedociągnięć, po czym wraca, aby poprawić błędy swojego poprzedniego życia, czyli innymi słowy, karma i reinkarnacja.
System ten umożliwia ponowne wtłaczanie ŚWIADOMOŚCI/duszy w wymiary fizyczne raz po razie.

Powyższe dziewięć komponentów tworzy kompleks więzienny, do którego podporządkowywana jest każda istota ludzka, gdy rodzi się, żyje i umiera; nie ma znaczenia jak wielu cyklom narodzin i śmierci zostanie ona poddana.

…i tak zaprogramowani i osadzeni na tej planecie funkcjonujemy w iluzji, co niektórzy a jest ich większość uważają ją z jedyną rzeczywistość…

…jak z tego wyjść…

…odstaw umysł na bok, ucisz go. Umysł jest zaprogramowany do porównywania oraz analizowania, co zasila oddzielenie…Przygotowaniem jest bycie gotowym na zmiany. To brak lęku przed objęciem zupełnie nowego modelu postrzegania (paradygmatu), jak również brak lęku przed zrezygnowaniem ze starego modelu postrzegania.

My wszyscy jesteśmy zdani na samych siebie. Nie ma żadnego zbawiciela ani armii aniołów ani istot pozaziemskich, które planują zgromadzić dobrych ludzi i zaprowadzić ich do domu w niebie. Aby objąć nowy model postrzegania wnoszony przez te informacje, potrzebna jest praca nad samym sobą. Praca polegająca na korygowaniu swoich zachowań. Na byciu nieskazitelnym. Na byciu autentycznym. Na byciu uważnym i dokładnym. Na byciu opiekuńczym.

Serce wolne jest od implantów funkcyjnych umysłu, też ze względu na pole elektromagnetyczne, dlatego cnoty serca* powinny być doświadczone i wyrażone najpierw w obszarze serca, a nie w obszarze umysłu.

*WDZIĘCZNOŚĆ, DZIELNOŚĆ, ZROZUMIENIE, SKROMNOŚĆ, PRZEBACZENIE, WSPÓŁODCZUWANIE

Budowanie sieci Suwerennej-Integralności,
czyli wycofywanie się z zachowań wspierających oddzielenie i oszustwo, jak również zatrzymywanie takich zachowań. Mówienie ‘nie’ zachowaniom swoim własnym i innych osób, bez osądzania.
…sieć/postawa Suwerennej-Itegralności zastąpi świadomość oddzielenia, wspierasz jedność i równość, JA JESTEM MY JESTEŚMY w teraźniejszości. To tutaj znajduje się twórcze centrum. Każda pojedyncza teraźniejszość ma potencjał wspierania jedności i równości w tym świecie, oraz może pomóc narodzić się Człowiekowi 3.0 oraz Sieci Suwereno-Integralności.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s