O życiu w dwóch rzeczywistościach

Piąta rzeczywistość funkcjonuje już w przestrzeni. Część ludzkości osiągnęła taki stan serca i umysłu, który pozwala doświadczyć jej przedsmaku.
Piąty wymiar jest poziomem miłości. Obecnie żyjemy w dwóch wymiarach 3(4) i 5. Jeśli jesteś w polu miłości, Twoja przestrzeń rozdzieliła się. Zauważasz wyraźną różnicę, pomiędzy tym, jak żyjesz Ty i jak żyją inni.
Wiele osób doświadcza życia z poziomu miłości i emanuje nią. Przejawia się to jako spokój wewnętrzny, cisza serca i radość dnia codziennego. Masz w sobie zgodę na doświadczanie Wszystkiego Co Jest. Odczuwasz wdzięczność za istnienie. Trudnych doświadczeń nie postrzegasz jako fatum, a drogę do poukładania/ uzdrowienia w sobie tego, co uleczenia wymaga.
Czujesz Boga w sercu. Jesteś w nim zanurzony, ponieważ Bóg to wszystko, co Ciebie otacza. Bóg, to Życie.
Jesteś uważny. Dzięki ciszy i zorientowaniu na siebie, widzisz wiele szczegółów wcześniej niezauważanych. Czytasz znaki z przestrzeni, która do Ciebie mówi. Masz możliwość kreowania. Widzisz emocje ludzi i natychmiast umiesz ocenić czy ktoś przebywa we wszechogarniającym polu miłości. Rozpoznajesz to sercem. Przez jego pryzmat widzisz świat. Umysł, emocje, to nie są już złośliwe chochliki, który przeszkadzają Ci żyć, a sprzymierzeńcy w rozwoju. Jesteście w mniejszym lub większym stopniu zintegrowani.
Widzisz i rozpoznajesz przestrzeń trzeciego wymiaru. Trudno jest Ci przebywać wśród świata, który porzuciłeś. Trudno jest znosić zasady obowiązujące w nim, ponieważ nie pasujesz do reguł tu panujących. Ludzki gniew, przemoc, niskie emocje wywołują u Ciebie głęboką niezgodę. Rozumiesz, że są to te aspekty ludzkiej osobowości, które powodują zniewolenie i pogubienie ludzkości. Nie chcesz już brać udziału w iluzji 3D. Wszelkie systemy polityczne i religijne tracą na znaczeniu. Postrzegasz je jako przeszkodę dla wolności jednostki i przejawiania się prawdziwej natury Istoty Ludzkiej.
Unikasz skupisk ludzkich, ponieważ posiadasz zdolność odczuwania ich emocji. Poszukujesz samotności. W niej czujesz miłość świata i swoje w nim miejsce.
Rozumiesz wielowymiarowość swojej Istoty. Przebywanie w Przestrzeni Serca umożliwia Ci kontaktowanie się nie tylko z własną Duszą, a przez Nią z Bogiem, ale także ze światem przyrody i istotami z innych wymiarów.
Jesteś przygotowywany do wejścia w Nowy Świat.
Ze strony:
http://www.w-przestrzeni-serca.pl/nowa-ziemia/47-o-zyciu-w-dwoch-rzeczywistosciach.html#.WQzSUIw9ytt.facebook

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s